Kargo ve Teslimat Bilgileri

Havale/EFT i yada Banka kartı ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT yada Banka ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, ysettohome.com'un banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Stoktaki ürünler haricinde üretim terminimiz 28 is günüdür. Yurt dışı teslimat sürelerimiz 6-8 hafta sürmektedir.

ysettohome.com üretici-Toptan Tedarik ve Perakende online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

In Ihrem Warenkorb stehen keine Artikel zur Verfügung